Skip links

Filtre Comline: Značka, ktorá znamená kvalitu

Filtre Comline: značka, ktorá znamená kvalitu

Filtre zohrávajú dôležitú úlohu vo vašom vozidle – či už majú na starosti filtrovanie paliva, oleja alebo vzduchu. Zachytávajú nečistoty a starajú sa o to, aby auto fungovalo správne. Aj preto je dôležité vyberať také filtre, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a kvalitou. Takými sú filtre Comline, ktoré nájdete v AUTOTECHNE BARÁNEK.

Filtre Comline patria medzi tie najlepšie na trhu. Zákazníci si túto charakteristickú modro-žltú značku obľúbili najmä vďaka svojej spoľahlivosti, jednoduchej montáži a kvalite, ktorú za svoju cenu ponúkajú. Vyrába ich anglická spoločnosť Comline Auto Parts, ktorá ich dodáva do viac ako 40 krajín sveta vrátane Európy.

Comline má široké portfólio filtrov pre všetky populárne značky áut jazdiace na našich cestách. To zahŕňa viac ako 1800 produktov v 4 skupinách:

  • vzduchové filtre
  • kabínové filtre
  • palivové filtre
  • olejové filtre

Filtre Comline sa vyrábajú z materiálov a komponentov vysokej kvality podľa prísnych európskych štandardov. Spoločnosť ich vyrába v certifikovaných fabrikách podľa ISO, QS aj TS pre zabezpečenie kvality jednotlivých dielov.

Aby sa za výsledné filtre mohla spoločnosť zaručiť, vystavuje ich podrobnému a rozsiahlemu testovaniu priamo vo výrobnom závode.  Samotná spoločnosť Comline Auto Parts sa pred tromi rokmi stala členom poprednej organizácie na testovanie filtrov IFTS (International Filter Testing Services).

Výhradným dovozcom filtrov Comline pre Slovenskú republiku je spoločnosť AUTOTECHNA BARÁNEK.

Comline v AUTOTECHNE BARÁNEK

 

Return to top of page