Prużina podvozku EIBACH F11-85-046-01-RA
- Kategória: Pruženie
- Výrobca:EIBACH
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:F11-85-046-01-RA
- Úžitkové čísla: 118504601, 118504601RA
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
- Dĺżka [mm]:335
- Obmedzenie výrobcu:Eibach
- Podvozok:pre vozidla so sportovym podvozkom
- Tvar prużiny:vinuta pruzina
- Počet vinutí:11
- Priemer drôtu [mm]:12
- odporúča sa výmena v pároch:✓
- FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (103kW) 3/2016
- FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (70kW) 4/2020
- FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (92kW) 10/2013
- FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (74kW) 4/2018
- FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi (70kW) 5/2015
- FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi (74kW) 11/2017
- FORD ECOSPORT 1.5 TDCi (74kW) 5/2015
- FORD ECOSPORT 1.5 TDCi (66kW) 10/2013
- FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue (92kW) 11/2017
- FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue (88kW) 11/2019
- FORD ECOSPORT 1.5 Ti (82kW) 10/2013
- FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT (81kW) 10/2013 - 6/2022
- FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT (90kW) 1/2018
- FORD ECOSPORT 1.6 (81kW) 10/2012
- FORD ECOSPORT 1.6 Ti-VCT (90kW) 8/2012
- VW T-ROC (A11, D11) 1.0 TSI (81kW) 9/2020
- VW T-ROC (A11, D11) 1.0 TSI (85kW) 7/2017
- VW T-ROC (A11, D11) 1.6 TDI (85kW) 3/2018 - 6/2021
- VW T-ROC (A11, D11) 2.0 TDI (110kW) 3/2018
- VW T-ROC (A11, D11) 2.0 TDI SCR (85kW) 11/2020