Snímač impulzov kľukového hriadeľa VEMO V30-72-0895
- Kategória: snímač impulzu
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V30-72-0895
- Interný kód:V30-72-0895
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Počet pólov:3
- Typ snímača:Induktivny snimac
- Odpor [Ohm]:730
- MERCEDES-BENZ006 153 39 28
- MERCEDES-BENZA 006 153 39 28
- MITSUBISHIJ5T32571
- MITSUBISHI1865A069
- SMARTA 006 153 39 28
- SMART006 153 39 28
- STANDARD AUTOMOBILEPC760
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač impulzov kľukového hriadeľa FEBI BILSTEIN 177834 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa MEAT & DORIA 871045 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Snímač polohy vačkového hriadeľa HELLA 6PU 013 122-831 Nedostupné | HELLA |
Snímač polohy vačkového hriadeľa KAVO PARTS ECA-5513 Nedostupné | KAVO PARTS |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa MEAT & DORIA 871045E Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa NRF 755182 Nedostupné | NRF |
- DELPHISS11976-11B1
- ERA551752A
- FAE79457
- FEBI BILSTEIN177834FE
- FEBI BILSTEINFE177834
- FISPA83.3368
- HERTH+BUSS ELPARTS70610205
- HOFFER75171045E
- HOFFER75171045
- MAGNETI MARELLI064848208010
- METZGER AUTOTEILE0902469
- MTE-THOMSON70852
- OPTIMAL07-S263
- SIDAT83.3368A2
- SIDAT83.3368
- VEMO30-72-0895
- WILMINK GROUPWG1821490
- MITSUBISHI i (HA_) 0.7 (HA1W) (38kW) 2/2007 - 12/2013
- MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W) (169kW) 9/2010 - 12/2012
- MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W) (162kW) 11/2006 - 11/2012
- MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD (164kW) 11/2006 - 12/2013
- MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD (169kW) 3/2014 - 12/2022
- MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD (165kW) 10/2012 - 12/2022
- MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD (167kW) 8/2012 - 12/2022
- MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.0 4WD (162kW) 9/2008
- MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 3.0 Mivec 4x4 (154kW) 8/2015
- SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 (451.431, 451.480) (52kW) 1/2007
- SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (88kW) 4/2012
- SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (451.433) (72kW) 1/2008
- SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo (451.432) (62kW) 1/2007
- SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo Brabus (451.433) (75kW) 7/2010
- SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 (451.330, 451.334) (45kW) 1/2007
- SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 (451.331, 451.380) (52kW) 1/2007
- SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Brabus (451.333) (72kW) 1/2008
- SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Turbo (451.332) (62kW) 1/2007
- SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Turbo Brabus (451.333) (75kW) 7/2010