Tyč/Vzpera stabilizátora FEBEST 0123-UZJ200FR
- Kategória: Podpera
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:0123-UZJ200FR
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Predna naprava vpravo
- Tyč/Vzpera:kyvna tyc
- TOYOTA48820-60070 (Vymeniteľný)
- TOYOTA48820-60071 (Vymeniteľný)
- LEXUS LX (_J2_) 450d (VDJ201) (200kW) 9/2015
- LEXUS LX (_J2_) 450d (VDJ201) (195kW) 9/2016
- LEXUS LX (_J2_) 460 (URJ202) (234kW) 1/2012
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (282kW) 11/2007
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (286kW) 9/2009
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (266kW) 1/2015
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (277kW) 9/2015
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (270kW) 11/2007
- LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (285kW) 8/2007
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.0 (GRJ200_, GRJ200R) (176kW) 1/2010
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.0 (GRJ200) (199kW) 1/2012
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D V8 (VDJ200) (210kW) 1/2008
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200_) (183kW) 8/2015
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (195kW) 9/2007
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (160kW) 1/2012
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (171kW) 1/2013
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (173kW) 8/2007
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (200kW) 1/2012
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.6 V8 (URJ202_) (224kW) 1/2012
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.6 V8 (URJ202) (227kW) 9/2010
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.6 V8 (URJ202W) (234kW) 1/2012
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (212kW) 1/2008
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (232kW) 1/2008
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (202kW) 8/2007
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (199kW) 4/2011
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 5.7 V8 (URJ200_, URJ200R) (284kW) 8/2007
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 5.7 V8 (URJ200_) (266kW) 8/2015
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 5.7 V8 (URJ200_) (270kW) 9/2011 - 7/2015
- TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 5.7 V8 (URJ200) (280kW) 8/2008